Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych w bydgoszczy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi wynajmu wózków widłowych na terenie Bydgoszczy i okolicach.

Zapraszamy do kontaktu firmy w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. W naszych magazynach znajdą Państwo pojazdy podnośnikowe do wykorzystania na placach budów, magazynach i we wszelkiego rodzaju fabrykach. Wózek widłowy od renomowanego producenta to niezbędne narzędzie do pracy z ciężkim materiałem o dużych gabarytach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firmy na terenie całej Bydgoszczy: dzielnice Flisy, Terenów Nadwiślańskich, Brdyujście, Osowa Góra, Fordon, Bielawy, Okole. Potrzeby i wymagania Klienta są dla nas priorytetem i tym kierujemy się tworząc indywidualne warunki najmu. Mogą Państwo liczyć na profesjonalny sprzęt i fachową pomoc doświadczonego zespołu!

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem w Bydgoszczy

  Uproszczony proces wynajmu

  Uproszczony proces wynajmu pozwala szybko i sprawnie nabyć potrzebne pojazdy przy minimum formalności.

  Przygotowujemy ofertę według kryteriów i wymagań Klienta. Sugerowany pojazd widłowy będzie różnił się w zależności od podanego typu terenu jego eksploatacji, preferowanego rodzaju napędu czy innych indywidualnych potrzeb.

  Usługę dedykujemy w szczególności przedsiębiorstwom, które nie chcą decydować się na zakup własnych pojazdów; wykorzystanie wózka widłowego może być tymczasowe, przeznaczone do konkretnego zadania.

  wynajem wózków widłowych Gdynia

  Różne rodzaje wózków widłowych do wynajęcia

  Dbamy o to, by nasza flota była stale zaopatrywana w nowe pojazdy. Znajdą u nas Państwo podnośniki widłowe przeznaczone do różnych prac: wózki boczne do czynności w obrębie magazynu, wózki teleskopowe do dużych obciążeń czy terenowe, idealne do transportu zewnętrznego. Można również zdecydować jaki rodzaj napędu będzie najlepszą opcją dla Państwa firmy.

  Zawsze staramy się stworzyć dla Klienta dobrze dopasowaną ofertę. W trakcie jej tworzenia bierzemy pod uwagę jego plany dotyczące eksploatacji wynajętych pojazdów: rodzaj terenu, wysokość relokacji materiałów, gabaryty transportowanych materiałów. Istotną kwestią jest dobór osprzętu, w którym pomocą służą nasi fachowcy. Wspólnie sprawimy, że jakość i efektywność pracy ulegną znacznej poprawie!

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele

  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele

  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Profesjonalny zespół do Państwa usług

  Jedną kwestią jest sam wynajem wózka widłowego, drugą dbanie o sprzęt w trakcie jego eksploatacji. Wszystkie pojazdy są stale pod opieką naszych specjalistów, którzy dbają o wszelkie szczegóły procesu konserwacji. Dostarczany sprzęt jest bezpieczny i bezawaryjny.

  Dzięki maksymalnemu zaangażowaniu naszej kadry, stale podnosimy jakość świadczonych usług. Robimy wszystko, by użytkowanie pojazdów było bezpieczne i wygodne. Jesteśmy w pełni zaangażowani na każdym etapie naszej współpracy. Oferta wynajmu może zostać wzbogacona o dodatkową usługę operatora z odpowiednimi uprawnieniami UDT, jeśli w Państwa firmie brak jest pracowników przeszkolonych z obsługi wózków widłowych. Nasz operator wykona niezbędne operacje wynajętym pojazdem.

  Wynajem wózka widłowego na krótszy czy dłuższy czas?

  Umożliwiamy naszym Klientom wybór czasu wynajmu wózków widłowych zarówno na sztuki jak i flotowo. Każdy wariant ma swoje korzyści, a o samym czasie trwania umowy najmu decyduje Klient, według jego potrzeb i wymagań.

  Nasi wykwalifikowani serwisanci mają pod opieką wynajmowany sprzęt, dbając o dobór akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Istnieje możliwość zmiany ustalonego czasu użytkowania, a pojazdy z usterką są wymieniane na nowe, w pełni sprawne sztuki. Nasi konsultanci pomogą dobrać odpowiedni wózek, przeprowadzając szczegółowy wywiad dotyczący potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie podnośników widłowych.