Przejdź do treści
serwis wózków widłowych gdynia

Oferujemy serwis z dojazdem do klienta w Gdyni

Kompleksowy serwis i diagnostyka pojazdów widłowych w Gdyni, woj. pomorskie.

Firma SAGO świadczy profesjonalne usługi w zakresie serwisowania i konserwacji wózków widłowych w dzielnicach Redłowo, Orłowo, Chylonia, Witomino, Chwarzno-Wiczlino, Dąbrowa, Mały Kack, Śródmieście, Wzgórze Św. Maksymiliana, Działki Leśne. Możliwe jest zamówienie usługi z dojazdem do klienta.

Dbając przede wszystkim o zadowoleniu Klienta, zaczynamy naszą współpracę od gruntownej diagnostyki wózka i szczegółowego wywiadu dotyczącego problemów technicznych. Zawsze zachowujemy najwyższe standardy świadczonych przez nas usług, za co odpowiada nasza wykwalifikowana ekipa techników.

Kompleksowy serwis i konserwacja wózków widłowych w Gdyni

 • Naprawy silników i remonty skrzyni biegów
 • Naprawy układów chłodzenia i wydechowych
 • Naprawy i konfiguracji modułów elektronicznych
 • Naprawy układów napędowych spalinowych, gazowych, elektrycznych
 • Montaż kół, felg i opon do wózków widłowych
 • Montaż i naprawa oprzyrządowania, wideł, przesuwów bocznych, masztów
 • Dobór i montaż części zmiennych
 • Konserwacja i naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy ładowarek teleskopowych
 • Kontrole i wymiany filtrów, płynów
 • Naprawy i wymiany układów hamulcowych

Wykonane naprawy objęte gwarancją

Sztab profesjonalnych techników w zakresie serwisowania pojazdów i ich konserwacji czuwa nad całym procesem naprawy. Wymiana wadliwych komponentów i prace naprawcze wykonywane są z pełną dbałością. Wszystkie usługi objęte są gwarancją.

Bezpieczeństwo operatora jest dla nas na pierwszym miejscu. Aby je zapewnić, dbamy o wszystkie szczegóły na etapie diagnostyki i późniejszym serwisowaniu/konserwacji sprzętu. Dokładamy wszelkich starań by czas oczekiwania na regenerowany wózek był możliwie najkrótszy. Bardzo szanujemy czas naszych Klientów! W celu utrzymania ciągłości pracy w zakładzie Klienta na czas naprawy wydajemy zastępcze pojazdy do wykonywania na nich standardowej pracy.

Niezawodna obsługa, najwyższa jakość

Nasza hala jest specjalistycznie przystosowana do wykonywania przeglądów diagnostycznych i wszelkich napraw – magazyn wyposażony jest w profesjonalny sprzęt naprawczy, dzięki któremu jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie odszukać wszystkie usterki i wykonać niezbędne naprawy. Dodatkowo, sprawny już sprzęt zabezpieczamy, aby uchronić go przed przyszłymi uszkodzeniami.

Profesjonalny zespół techników wykonuje wszystkie konieczne naprawy i przeglądy diagnostyczne wózków w naszej specjalnie wyposażonej hali. Dysponując nowoczesnym sprzętem jesteśmy w stanie szybko wykrywać usterki i natychmiastowo działać w kierunku wymian/naprawy komponentów. Zregenerowany pojazd zostaje poddany dodatkowemu zabezpieczeniu mającym na celu ochronę przed nowymi uszkodzeniami.

Części zamienne jakich używamy podczas prac serwisowych są komponentami najwyższej jakości od znanych producentów. Chętnie doradzamy klientom w zakresie wyboru części. Naprawiamy różne rodzaje wózków widłowych, od teleskopowych po terenowe.