Przejdź do treści
Wynajem wózków widłowych Gdańsk

Zajmujemy się wynajmem profesjonalnych wózków widłowych na terenie Gdańska w województwie pomorskim.

Zachęcamy do kontaktu firmy świadczące usługi z zakresu różnych branż w mieście Gdańsk. Wykorzystanie podnośników widłowych bywa konieczne na terenach budowy, magazynach wysokiego składowania czy tartaku. Umożliwiają podnoszenie materiałów o sporej masie na znaczne wysokości.

Oferujemy elastyczną umowę najmu wózków widłowych dla gdańskich przedsiębiorstw zlokalizowanych w dzielnicach Wrzeszcz, Przymorze, Chełm, Śródmieście, Zaspa, Piecki-Migowo, Oliwa, Siedlce, Osowa, Brzeźno, Stogi, Orunia. Do Państwa dyspozycji oddajemy flotę wózków widłowych o różnych zastosowaniach oraz wsparcie techniczne naszych doświadczonych techników. Zapraszamy do kontaktu i uzyskania spersonalizowanej oferty!

 

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem w Gdańsku

  Proces od zgłoszenia do realnego nabycia pojazdów przebiega sprawnie i bezproblemowo.

  Klient przedstawia swoje wymagania, a my przedstawiamy najbardziej korzystną i przemyślaną ofertę. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie są Państwo przekonani do kupna takiego pojazdu. Najem wózka jest usługą kompleksową; poza uzyskaniem samego sprzętu, klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne i stały kontakt w każdej sprawie dotyczącej umowy.

  wynajem wózków widłowych Gdynia

  Szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia w Gdańsku

  Nieprzerwanie dbamy o to by nasza flota dostępnych pojazdów była stale uzupełniana o nowe jednostki. Dysponujemy wózkami o różnym rodzaju napędu (spalinowe, elektryczne, gazowe), funkcje (wózki terenowe, boczne, wysokiego składowania).

  Przy wyborze odpowiedniego typu wózka transportowego pomoże Państwu nasz zespół techniczny. Indywidualna oferta będzie uwzględniała wszystkie istotne kwestie, takie jak rodzaj terenu eksploatacji pojazdu, wysokość relokacji towaru czy klasę nośności. Efektywność pracy wykonywanej wózkiem widłowym zwiększy odpowiednio dopasowany osprzęt, przy wyborze którego pomocą służą nasi fachowcy.

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele

  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele

  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Nasze pojazdy do Państwa dyspozycji

  Wszystkie wózki widłowe przechodzą regularne przeglądy i są konserwowane przez naszych specjalistów, którym nie umknie żaden defekt. Gwarantujemy, że w Państwa ręce trafia jedynie sprzęt z najwyższej półki, od najlepszych producentów.

  W naszej codziennej pracy robimy co w naszej mocy, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie w każdym zekresie. Klient może liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie. Naszym nadrzędnym celem jest oddanie Państwu do eksploatacji pojazdów w nienagannym stanie.

  Indywidualnie ustalamy termin trwania umowy najmu.

  Istnieje możliwość najmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Umowa jaką sporządzamy jest dostosowana do potrzeb Klienta, gwarantując tym samym dogodne warunki użytkowania pojazdów. Uwzględniamy w niej zmianę czasu najmu, kwestie transportu maszyn i wymianę sprzętu w przypadku awarii. Wykwalifikowana kadra czuwa nad kondycją wynajętych wózków widłowych, a także zadba o doposażenie osprzętu i wymianę zużytych komponentów.

  Jeśli w Państwa firmie nie ma pracowników z uprawnieniami UDT, udostępniamy wariant umowy wynajmu wózków z doświadczonym operatorem tego typu pojazdów do wykonania konkretnych zadań.