Serwis wózków widłowych w Grudziądzu

serwis wózków widłowych Grudziądz

Specjalistyczny serwis wózków widłowych w mieście Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim oferuje firma SAGO. Napraw dokonujemy w warsztacie w siedzibie naszej firmy, a także z dojazdem do klienta na terenie całego Grudziądzu – w dzielnicach: Chełmińskie Przedmieście, Franciszkowo, Czerwony Dwór, Mniszek, Owczarki, Tuszewo, Tarpno.

Zależy nam na pełnej satysfakcji zleceniodawcy, dlatego już na samym początku naszej współpracy przeprowadzamy rzetelny i szczegółowy wywiad oraz diagnostykę pojazdu. Fundamentem naszej pracy jest zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług, które realizowane są przez wykwalifikowaną i sprawnie pracującą kadrę specjalistów.

Hala przystosowana specjalnie do serwisu wózków widłowych
Wózki widłowe w trakcie trwania działań serwisowych
Wózek widłowy Herbst po konserwacji

Gwarancja na przeprowadzone naprawy

Nasz zespół składa się ze sztabu profesjonalistów w wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie serwisowania i konserwacji wózków widłowych. Nasza praca to deklaracja najlepszej jakości świadczonych usług. Udzielamy gwarancji na wszystkie przeprowadzone przez nas naprawy.

Wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc priorytetem są dla nas dbałość o szczegóły, wielokrotne testowanie naprawionego sprzętu i ciągłość serwisowania. Jesteśmy świadomi, jak ważny w każdym biznesie jest czas, dlatego w szczególności kładziemy nacisk na to, aby oddane w nasze ręce wózki jak najszybciej wróciły w ręce właściciela. Na czas przeprowadzanych napraw klient otrzymuje od nas sprzęt zastępczy, aby swobodnie mógł kontynuować rozpoczętą pracę.

osoba kontaktowa

Rafał Las


 Tel: (+48) 668 895 136

Zakres wykonywanych usług:

 • Remonty skrzyni biegów.
 • układów chłodzenia i wydechowych.
 • Konfiguracja i naprawy modułów elektronicznych.
 • Naprawy układów napędowych spalinowych, gazowych, elektrycznych.
 • Montaż kół, felg i opon do wózków widłowych
 • Montaż i naprawa oprzyrządowania, wideł, przesuwów bocznych, masztów
 • Dobór i montaż części zamiennych
 • Naprawy silników
 • Konserwacje i naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy ładowarek teleskopowych
 • Kontrole i wymiany filtrów, płynów
 • Wymiany układów hamulcowych
Serwis obejmuje również wózki widłowe dużego udźwigu
Wózki naprawiane ze starannością w odpowiednich warunkach
Każdy z wózków serwisowany jest w oddzielnym stanowisku

Dbamy o jakość

Nasza hala jest specjalistycznie przystosowana do wykonywania przeglądów diagnostycznych i wszelkich napraw – magazyn wyposażony jest w profesjonalny sprzęt naprawczy, dzięki któremu jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie odszukać wszystkie usterki i wykonać niezbędne naprawy. Dodatkowo, sprawny już sprzęt zabezpieczamy, aby uchronić go przed przyszłymi uszkodzeniami.

Oferujemy całą gamę części zmiennych do wózków widłowych, które pomożemy dobrać do maszyn, aby zwiększyć ich efektywność pracy. Remontujemy wózki widłowe różnego rodzaju: czołowe, boczne, kontenerowe, kompaktowe i teleskopowe od znanych i sprawdzonych producentów.