Mechanik – Serwisant wózków widłowych

Obszar działania: głównie trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Chojnice, Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń i Włocławek

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub telefonicznie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
  • Praca mobilna

Oczekiwania:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / maszyn budowlanych
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego
  • Szkolenia branżowe i kwalifikacyjne
  • Profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę w zespole

Diagnoza i serwis wózków widłowych z użyciem profesjonalnego oprogramowania

Serwis i naprawa wózków widłowych

Serwis wózków widłowych