Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych trójmiasto

Nasza firma oferuje wynajem profesjonalnych podnośników widłowych na terenie Trójmiasta.

Świadczymy usługi wynajmu dla klientów z rejonu Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Dostarczamy sprzęt najlepszych producentów do pracy z dużymi ciężarami i materiałami wielkogabarytowymi, między innymi do zadań związanych z pracą w portach.

Zapraszamy do współpracy firmy z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Warunki najmu zostaną indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb, a udostępnienie sprzętu przebiegnie szybko i bezproblemowo. Doświadczony zespół techników służy pomocą!

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem w Trójmieście

  Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego proces wynajmu przebiega szybko, a kwestie formalne są drobnostką.

  Zawsze dążymy do stworzenia takiej oferty, która będzie odpowiadała wszelkim wymogom i potrzebom konkretnego najemcy wózka lub floty wózków. Wykorzystanie wózków widłowych okazuje się nierzadko koniecznością w wielu przedsiębiorstwach związanych z transportem i przemysłem. Jeśli potrzebują Państwo wózków na określony czas, zachęcamy do współpracy z nami! O wózkach widłowych wiemy wszystko, służymy radą i wspólnie stworzymy idealną dla Państwa ofertę!

  wynajem wózków widłowych Gdynia

  Wózek boczny, terenowy czy kompaktowy? Wybór jest spory

  Do Państwa dyspozycji oddajemy pojazdy o różnych parametrach, rodzajach napędu i zastosowaniach. W naszych magazynach trwa nieustanny ruch: wciąż pojawiają się nowe modele gotowe do pracy w różnych warunkach. Solidny wózek terenowy przyda się w transporcie zewnętrznym, wózek boczny to zaś niezbędnik każdego magazynu wysokiego składowania.

  Każdy Klient znajdzie u nas pojazdy odpowiednie do charakteru jego przedsiębiorstwa. Sporządzając ofertę bierzemy pod uwagę wszystkie istotne szczegóły: typ terenu, wysokość relokacji, wielkość przenoszonych/podnoszonych materiałów czy preferowany rodzaj napędu. Nasz zespół zadba o dobranie właściwych akcesoriów do konkretnych pojazdów. Uzyskaj naszą ofertę i zwiększ komfort pracy już dziś!

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele

  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele

  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Profesjonaliści do Państwa usług

  Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy robią wszystko, by wsparcie klienta było na najwyższym poziomie. To dzięki naszym technikom wynajmowane urządzenia służą całymi latami.

  Dbamy o stan naszych wózków na każdym etapie trwania umowy. Klient zawsze może liczyć na wsparcie techniczne, wymianę zużywalnych komponentów urządzeń oraz dostarczenie nowego pojazdu na wypadek awarii już wynajętego. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie wózków widłowych, którzy doskonale wiedzą jak ważna jest regularna i szczegółowa diagnostyka urządzeń.

  Dostosuj czas trwania umowy wynajmu według potrzeb!

  Wynajmujemy pojazdy widłowe na taki okres, jaki jest konieczny do wykonania przez Klienta konkretnych prac. Bez względu na to, czy będzie to najem krótkoterminowy czy o dłuższym czasie trwania umowy, dodatkowe usługi z naszej strony będą świadczone w takim samym trybie. W ich zakres wchodzi serwisowanie sprzętu, zmiana czasu trwania umowy, wynajmowanie dodatkowych pojazdów czy dobór osprzętu. W razie jakiejkolwiek awarii komponentów, nowy wózek zostanie udostępniony tak szybko jak to możliwe! Nasi serwisanci są dla Państwa!

  W firmie brakuje osoby z uprawnieniami UDT? Można łatwo rozwiązać ten problem wynajmując dowolny wózek z dodatkową usługą. Nasz doświadczony operator wykona niezbędne manipulacje przy pomocy wózka widłowego dla Państwa!