Serwis wózków widłowych w Bydgoszczy

serwis wózków widłowych Bydgoszcz

SAGO jest firmą zajmującą się profesjonalnym serwisowaniem pojazdów widłowych na terenie Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim.

Świadczymy usługi serwisowe w naszym warsztacie, istnieje również opcja dojazdu do klienta na terenie miasta Bydgoszcz (dzielnice Fordon, Terenów Nadwiślańskich, Brdyujście, Flisy, Osowa Góra, Okole, Bielawy).

Zadowolenie zleceniodawcy jest dla nas najważniejsze, dlatego rozpoczynając współpracę staramy się przeprowadzić się dokładny i rzetelny wywiad dotyczący stanu pojazdu połączony z szczegółową diagnostyką. Nasza praca opiera się na utrzymaniu najwyższych standardów świadczonych usług. Cały proces serwisowania wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów.

Hala przystosowana specjalnie do serwisu wózków widłowych
Wózki widłowe w trakcie trwania działań serwisowych
Wózek widłowy Herbst po konserwacji

Przeprowadzane naprawy objęte są gwarancją

SAGO tworzy zespół składający się ze sztabu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu konserwacji i serwisowania wózków widłowych. Nasza praca to dla nas pasja, a usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Wszystkie usługi naprawy wózków objęte są gwarancją.

Celem przeprowadzanych konserwacji i napraw jest zapewnienie bezpiecznej eksploatacji pojazdów. Z tego powodu najważniejsza jest dla nas dokładność i dbałość o szczegóły, a wszystkie pojazdy objęte naprawą są wielokrotnie sprawdzane i testowane. Zapewniamy ciągłość serwisowania. Wiemy, że czas jest bardzo istotny w każdym biznesie, dlatego robimy wszystko, by przekazany nam do naprawy sprzęt wrócił jak najszybciej do właściciela. Aby klient mógł swobodnie kontynuować pracę, dostarczamy wózki zastępcze w całej Bydgoszczy.

osoba kontaktowa

Rafał Las


 Tel: (+48) 668 895 136

Kompleksowy serwis i konserwacja wózków widłowych

 • Remonty skrzyni biegów.
 • układów chłodzenia i wydechowych.
 • Konfiguracja i naprawy modułów elektronicznych.
 • Naprawy układów napędowych spalinowych, gazowych, elektrycznych.
 • Montaż kół, felg i opon do wózków widłowych
 • Montaż i naprawa oprzyrządowania, wideł, przesuwów bocznych, masztów
 • Dobór i montaż części zamiennych
 • Naprawy silników
 • Konserwacje i naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy ładowarek teleskopowych
 • Kontrole i wymiany filtrów, płynów
 • Wymiany układów hamulcowych
Serwis obejmuje również wózki widłowe dużego udźwigu
Wózki naprawiane ze starannością w odpowiednich warunkach
Każdy z wózków serwisowany jest w oddzielnym stanowisku

Jakość napraw na pierwszym miejscu

Hala, w której przeprowadzamy naprawy została wyposażona w profesjonalny sprzęt pozwalający wykonywanie kompleksowych przeglądów diagnostycznych i zaawansowanych napraw. Nasz magazyn zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt dedykowany do napraw i czynności diagnostycznych umożliwiający szybko i skutecznie wykrywać usterki i rozpocząć proces naprawczy. Pojazdy, które już zostały naprawione otrzymują dodatkowe zabezpieczenia, które mają go chronić przed ewentualnymi nowymi uszkodzeniami.

Serwis przeprowadzony zarówno w naszym warsztacie jak i wykonywany w Bygdoszczy jest przeprowadzany rzetelnie i profesjonalnie. Klient może być pewien, że jego sprzęt jest w odpowiednich rękach.

Zapewniamy szeroki wybór części zamiennych do serwisowanych wózków. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w kwestii doboru odpowiednich komponentów. Pod nasze skrzydła bierzemy wózki widłowe boczne, teleskopowe, czołowe i wiele innych. Części zamienne pochodzą od najlepszych producentów, zapewniają długie i bezpieczne użytkowanie pojazdów.