Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych na terenie każdego miasta w Polsce i Europie

Wynajem wózków widłowych na terenie każdego miasta w Polsce i Europie. Oferujemy szybki wynajem dla miast między innymi: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Grudziądz, Słupsk, Chojnice, Kościerzyna, Piła.

Wynajem jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba posiadania dodatkowego sprzętu, czy konieczność załadunku lub rozładunku towaru. Dzięki rozległej i dopasowanej do potrzeb klienta ofercie, stwarzamy atrakcyjny wariant dla zakupu nowych urządzeń.

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do konkretnych wymagań i branży, dlatego nasze wózki widłowe na wynajem spełniają wszystkie oczekiwania – zarówno cenowe jak i techniczne. Usługa wynajmu przeznaczona jest zarówno dla małych, jak i większych firm.

Do dyspozycji naszych klientów czeka cała paleta wózków widłowych o udźwigu od 1 do 65 ton, jak i wózki widłowe do wielu zastosowań od najlepszych, sprawdzonych producentów.

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem

  Jedna usługa, wiele korzyści

  Oferta na najem krótkoterminowy lub długoterminowy zostanie przygotowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zgodnie z wybranym zakresem usług oferujemy:

  • opiekę serwisanta
  • wymianę sprzętu w razie awarii
  • doposażenie osprzętu na wybrany wózek
  • skrócenie bądź wydłużenie czasu najmu
  • transport z firmy SAGO lub własny
  • w przypadku wynajmu krótkoterminowego – istnieje możliwość wyboru trybu rozliczenia (za dni lub tygodnie)

  Szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia

  • Wózki widłowe czołowe

   Klasyczne wózki widłowe z karetkę wideł umiejscowioną z przodu pojazdu.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózek widłowe dużych udźwigów

   Udźwig wózków widłowych dużego udźwigu sięga nawet do 50 ton co pozwala na szybkie przenoszenie ciężkich towarów z punktu A do punktu B bez potrzeby użycia specjalistycznego sprzętu dźwigowego.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe kompaktowe

   Wózek widłowy kompaktowy to najlepsze rozwiązanie tam gdzie nacisk położony jest na ergonomię pracy, niewielkie rozmiary tego typu wózków pozwalają na sprawne manewrowanie wśród wąskich korytarzy i regałów, potrafią osiągać wysokość podnoszenia nawet do 6 metrów.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe boczne

   Wózki widłowe boczne zamiast wideł czołowych posiadają boczne, pozwala to na boczny załadunek i rozładunek towarów o różnych gabarytach.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe magazynowe

   Wózki magazynowe różnego rodzaju i do wielu zastosowań: wózki paletowe, wózki unoszące, wózki do kompletacji, wózki wysokiego składowania. Wózek magazynowy to najpopularniejsze narzędzie używane w magazynowaniu i przemyśle, gdzie towar składowany jest na regałach.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe teleskopowe

   Wózek widłowy teleskopowy najczęściej używany jest w rolnictwie i przemyśle. Na zakończeniu wysięgnika operator może zamontować różne rodzaje oprzyrządowania, takie jak łyżkę, widły paletowe, chwytak lub wciągarka.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe terenowe

   Wózki widłowe terenowe do sprawnego poruszania się w miejscach o nierównym podłożu takich jak plac budowy, tartak, farma, stocznie. Dzięki specjalnie przystosowanej konstrukcji i ogromnej mocy potrafią sprostać najtrudniejszym zadaniom, gwarantując jednocześnie komfort i ergonomię.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe wielokierunkowe

   Nowoczesne technologie zastosowane w wózkach bocznych 4-kierunkowych pozwalają poruszać się we wszystkich 4 kierunkach za pomocą zmiany położenia kół tylnich i przednich.

   Zobacz dostępne modele

  Dostępna na zapytanie w zależności od długości najmu oraz wybranego sprzętu wraz z oprzyrządowaniem.

  Udostępniamy możliwość transportu każdego wózka na miejsce jego pracy.

  Zapewniamy całodobową opiekę serwisanta oraz wymianę sprzętu w razie awarii.

  Udostępniamy doposażenie osprzętu na wybrany wózek w dowolnym momencie.

  Wózek dużych udźwigówPort morski, przemysł budowlany
  Wózek kompaktowymagazyn, hala produkcyjna
  Wózek bocznymarket, hurtownia budowlana, magazyn, transport długich i ciężkich ładunków, przemysł drzewny
  Wózek magazynowyprzemysł, magazyn
  Wózek teleskopowyrolnictwo, przemysł, budownictwo
  Wózek terenowyrolnictwo, przemysł, budownictwo, przemysł drzewny

  Wózek dużych udźwigówdo 50 ton
  Wózek kompaktowyod 6 – 18 ton
  Wózek bocznyod 1 – 18 ton
  Wózek magazynowyod 1 – 2,5 ton
  Wózek teleskopowydo 12 ton
  Wózek terenowyod 230kg do 10 ton

  Wynajem z transportem na terenie całej Polski

  Wynajem wózków widłowych w naszej firmie przebiega w bardzo prosty sposób – należy określić w kilku krokach wszystkie potrzeby dotyczące wynajmowanego wózka.

   

  Poniżej znajduje się pomocnicza lista pytań, która pomoże w wyborze wózka widłowego do wynajęcia:

  • Miejsce pracy wózka widłowego – Do zamkniętych pomieszczeń, magazynów lub hali produkcyjnych należy kierować uwagę na oferty wózków widłowych kompaktowych, którymi łatwiej wykonuje się manewry między wąskimi korytarzami. Przy pracach na powietrzu sprawdzą się wózki terenowe.
  • Rodzaj, waga i wymiary podnoszonych towarów – dzięki tej informacji, nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednie akcesoria, oprzyrządowanie oraz rozstaw wideł wózka widłowego.
  • Wysokość na jaką mają być podnoszone towary – do wysokości przekraczających standardy należy użyć masztów o wysokim wysięgu lub wózka widłowego teleskopowego
  • Okres wynajmu wózka widłowego – precyzyjne określenie terminów w jakich będzie istniała potrzeba wynajmu wózka widłowego pozwoli na ustalenie najkorzystniejszej ceny.

  W przypadku wątpliwości lub trudności z określeniem warunków używania wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą indywidualnie w ustaleniu optymalnej finansowo oferty.

  Przetransportujemy Twój wózek widłowy prosto na miejsce jego pracy
  Nasi kierowcy transportują wynajęte wózki widłowe na terenie całej Europy
  Zyskaj pewność wzorowego załadunku i rozładunku korzystając z oferty wynajęcia wózków widłowych z operatorem.

  Wynajem wózków widłowych z operatorem

  Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie uprawnienia UDT i znajomość odpowiednich procedur przez naszych operatorów to gwarancja precyzyjnej, sumiennie wykonanej pracy z dbałością o każdy detal.

  Wynajem wózka widłowego z operatorem to najlepszy wariant w sytuacji, gdy istnieje potrzeba rozładowania lub załadowania towaru o niestandardowych gabarytach.

  Operator świadczy usługi według potrzeb firmy – uczestniczy w rozładunku towarów lub relokacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, odpowiemy wyczerpująco na wszystkie zagadnienia i służymy profesjonalnym doradztwem.

  Wynajem długoterminowy

  Wynajmując wózek widłowy w wariancie długoterminowym, nasi klienci uzyskują stałą, miesięczną stawkę. Stwarza to możliwość kontroli budżetu przeznaczonego na dane zlecenie, a także test funkcji wózka widłowego przed dokonaniem zakupu.

  Maszyny są sprawne i gotowe do pracy, oddajemy w ręce klienta zawsze sprawdzony i działający sprzęt bez potrzeby serwisowania i ponoszenia kosztów eksploatacji.

  Wynajem krótkoterminowy

  Wynajem krótkoterminowy naszego sprzętu, to najczęściej polecane rozwiązanie w sytuacji nagłego zapotrzebowania i świetna alternatywa dla firm, które korzystają z takiego sprzętu okazjonalnie.

  Opcja wynajmu krótkoterminowego jest skuteczna w realizacjach krótkich projektów i jest dostępna od ręki, co pozwala na sprawny przebieg procesów logistycznych bez niepotrzebnego przestoju w miejscu pracy. W porównaniu do wynajmu długoterminowego koszt całkowity jest relatywnie niski.

  Wynajem wózków widłowych na gaz

  Wózki widłowe gazowe z napędem LPG to pojazdy często wybierane do magazynów wielkopowierzchniowych z racji wysokiej wydajności i niskich kosztów eksploatacji w zestawieniu z wózkami z silnikiem spalinowym czy o zasilaniu elektrycznym. Z powodzeniem znajdują rozwiązania również na otwartej przestrzeni na niekorzystnym terenie i w cięższych warunkach atmosferycznych.

  Konstrukcja wózków z napędem LPG jest funkcjonalna i pozwala na ich wszechstronne użytkowanie oraz dodatkowo posiadają swoistą zaletę – wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie. Cechują się też niską emisją szkodliwych spalin oraz generują niewiele hałasu, co sprzyja środowisku i kulturze miejsca pracy.

  Wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie.
  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych.

  Wynajem wózków widłowych elektrycznych

  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych ze względu nakompaktowe wymiary, które pozwalają na sprawne poruszanie się między wąskimi alejkami magazynowymi.

  W stosunku do wózków spalinowych posiadają większy promień skrętu, który przedkłada się na lepszą sterowność pojazdu i prostotę obsługi. Wózki elektryczne są relatywnie do pozostałych rzadziej serwisowane, a koszty eksploatacji akumulatorów niewielkie. Pracują cicho, nie emitują szkodliwych substancji.

  Wynajem wózków widłowych spalinowych

  Wózki widłowe spalinowe wyróżnia wysoka zdolność przeładunkowa, dlatego przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac w logistyce magazynowej. Idealne w transporcie większych ładunków na budowach, składach budowlanych i otwartych przestrzeniach.

  Świetnie radzą sobie na otwartym terenie, cechuje je wysoka odporność na zmiany warunków atmosferycznych. Ergonomiczna konstrukcja wózków spalinowych mimo ich wielozadaniowości pozwala na swobodę w prowadzeniu dla doświadczonego operatora.

  Wózki spalinowe przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac.