Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych na terenie każdego miasta w Polsce i Europie

Wynajem wózka widłowego jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba posiadania dodatkowego sprzętu. Dzięki rozległej i dopasowanej do potrzeb klienta ofercie, stwarzamy atrakcyjny wariant dla zakupu nowych urządzeń.

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do konkretnych wymagań i branży, dlatego nasze wózki widłowe na wynajem spełniają wszystkie oczekiwania – zarówno cenowe jak i techniczne. Usługa wynajmu przeznaczona jest zarówno dla małych, jak i większych firm.

Do dyspozycji naszych klientów czeka cała paleta wózków widłowych o udźwigu od 1 do 65 ton, jak i wózki widłowe do wielu zastosowań od najlepszych, sprawdzonych producentów.

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem

  Jedna usługa, wiele korzyści

  Oferta na najem krótkoterminowy lub długoterminowy zostanie przygotowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zgodnie z wybranym zakresem usług oferujemy:

  • opiekę serwisanta
  • wymianę sprzętu w razie awarii
  • doposażenie osprzętu na wybrany wózek
  • skrócenie bądź wydłużenie czasu najmu
  • transport z firmy SAGO lub własny
  • w przypadku wynajmu krótkoterminowego – istnieje możliwość wyboru trybu rozliczenia (za dni lub tygodnie)
  wynajem wózka widłowego - opieka serwisanta

  Szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia

  • wózki widłowe czołowe na wynajem

   Wózki widłowe czołowe

   Klasyczne wózki widłowe z karetkę wideł umiejscowioną z przodu pojazdu.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózek widłowe dużego udźwigu na wynajem

   Wózek widłowe dużego udźwigu

   Udźwig wózków widłowych dużego udźwigu sięga nawet do 50 ton co pozwala na szybkie przenoszenie ciężkich towarów z punktu A do punktu B bez potrzeby użycia specjalistycznego sprzętu dźwigowego.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe kompaktowe na wynajem

   Wózki widłowe kompaktowe

   Wózek widłowy kompaktowy to najlepsze rozwiązanie tam gdzie nacisk położony jest na ergonomię pracy, niewielkie rozmiary tego typu wózków pozwalają na sprawne manewrowanie wśród wąskich korytarzy i regałów, potrafią osiągać wysokość podnoszenia nawet do 6 metrów.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe boczne na wynajem

   Wózki widłowe boczne i wielokierunkowe

   Wózki widłowe boczne zamiast wideł czołowych posiadają boczne, pozwala to na boczny załadunek i rozładunek towarów o różnych gabarytach.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe magazynowe na wynajem

   Wózki widłowe magazynowe

   Wózki magazynowe różnego rodzaju i do wielu zastosowań: wózki paletowe, wózki unoszące, wózki do kompletacji, wózki wysokiego składowania. Wózek magazynowy to najpopularniejsze narzędzie używane w magazynowaniu i przemyśle, gdzie towar składowany jest na regałach.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe teleskopowe na wynajem

   Wózki widłowe teleskopowe

   Wózek widłowy teleskopowy najczęściej używany jest w rolnictwie i przemyśle. Na zakończeniu wysięgnika operator może zamontować różne rodzaje oprzyrządowania, takie jak łyżkę, widły paletowe, chwytak lub wciągarka.

   Zobacz dostępne modele
  • Wózki widłowe terenowe na wynajem

   Wózki widłowe terenowe

   Wózki widłowe terenowe do sprawnego poruszania się w miejscach o nierównym podłożu takich jak plac budowy, tartak, farma, stocznie. Dzięki specjalnie przystosowanej konstrukcji i ogromnej mocy potrafią sprostać najtrudniejszym zadaniom, gwarantując jednocześnie komfort i ergonomię.

   Zobacz dostępne modele

  Dostępna na zapytanie w zależności od długości najmu oraz wybranego sprzętu wraz z oprzyrządowaniem.

  Udostępniamy możliwość transportu każdego wózka na miejsce jego pracy.

  Zapewniamy całodobową opiekę serwisanta oraz wymianę sprzętu w razie awarii.

  Udostępniamy doposażenie osprzętu na wybrany wózek w dowolnym momencie.

  Wózek dużego udźwigu Port morski, przemysł budowlany
  Wózek kompaktowy magazyn, hala produkcyjna
  Wózek boczny market, hurtownia budowlana, magazyn, transport długich i ciężkich ładunków, przemysł drzewny
  Wózek magazynowy przemysł, magazyn
  Wózek teleskopowy rolnictwo, przemysł, budownictwo
  Wózek terenowy rolnictwo, przemysł, budownictwo, przemysł drzewny

  Wózek dużych udźwigów do 50 ton
  Wózek kompaktowy od 6 – 18 ton
  Wózek boczny od 1 – 18 ton
  Wózek magazynowy od 1 – 2,5 ton
  Wózek teleskopowy do 12 ton
  Wózek terenowy od 230kg do 10 ton

  Wynajem z transportem na terenie całej Polski

  Wynajem wózków widłowych w naszej firmie przebiega w bardzo prosty sposób – należy określić w kilku krokach wszystkie potrzeby dotyczące wynajmowanego wózka.

   

  Poniżej znajduje się pomocnicza lista pytań, która pomoże w wyborze wózka widłowego do wynajęcia:

  • Miejsce pracy wózka widłowego – Do zamkniętych pomieszczeń, magazynów lub hali produkcyjnych należy kierować uwagę na oferty wózków widłowych kompaktowych, którymi łatwiej wykonuje się manewry między wąskimi korytarzami. Przy pracach na powietrzu sprawdzą się wózki terenowe.
  • Rodzaj, waga i wymiary podnoszonych towarów – dzięki tej informacji, nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednie akcesoria, oprzyrządowanie oraz rozstaw wideł wózka widłowego.
  • Wysokość na jaką mają być podnoszone towary – do wysokości przekraczających standardy należy użyć masztów o wysokim wysięgu lub wózka widłowego teleskopowego
  • Okres wynajmu wózka widłowego – precyzyjne określenie terminów w jakich będzie istniała potrzeba wynajmu wózka widłowego pozwoli na ustalenie najkorzystniejszej ceny.

  W przypadku wątpliwości lub trudności z określeniem warunków używania wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą indywidualnie w ustaleniu optymalnej finansowo oferty.

  Wynajem wózka widłowego z transportem
  Przetransportujemy Twój wózek widłowy prosto na miejsce jego pracy
  Transport wynajętego wózka widłowego na miejsce
  Nasi kierowcy transportują wynajęte wózki widłowe na terenie całej Europy
  Wynajem wózka widłowego z operatorem
  Zyskaj pewność wzorowego załadunku i rozładunku korzystając z oferty wynajęcia wózków widłowych z operatorem.

  Wynajem wózków widłowych z operatorem

  Wynajem wózka widłowego z operatorem to najlepszy wariant w sytuacji, gdy istnieje potrzeba rozładowania lub załadowania towaru o niestandardowych gabarytach.

  Nasz operator świadczy usługi według potrzeb firmy – uczestniczy w rozładunku towarów lub relokacji.

  Wynajem długoterminowy

  Wynajmując wózek widłowy w wariancie długoterminowym, nasi klienci uzyskują stałą, miesięczną stawkę. Stwarza to możliwość kontroli budżetu przeznaczonego na dane zlecenie, a także test funkcji wózka widłowego przed dokonaniem zakupu.

  Maszyny są sprawne i gotowe do pracy, oddajemy w ręce klienta zawsze sprawdzony i działający sprzęt bez potrzeby serwisowania i ponoszenia kosztów eksploatacji.

  Wynajem krótkoterminowy

  Wynajem krótkoterminowy, to najczęściej polecane rozwiązanie w sytuacji nagłego zapotrzebowania i świetna alternatywa dla firm, które korzystają z takiego sprzętu okazjonalnie.

  Opcja wynajmu krótkoterminowego jest skuteczna w realizacjach krótkich projektów i jest dostępna od ręki. W porównaniu do wynajmu długoterminowego koszt całkowity jest relatywnie niski.

  Wynajem wózków widłowych na gaz

  Wózki widłowe gazowe z napędem LPG to pojazdy często wybierane do magazynów wielkopowierzchniowych z racji wysokiej wydajności i niskich kosztów eksploatacji w zestawieniu z wózkami z silnikiem spalinowym czy o zasilaniu elektrycznym. Z powodzeniem znajdują rozwiązania również na otwartej przestrzeni na niekorzystnym terenie i w cięższych warunkach atmosferycznych.

  Konstrukcja wózków z napędem LPG jest funkcjonalna i pozwala na ich wszechstronne użytkowanie oraz dodatkowo posiadają swoistą zaletę – wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie. Cechują się też niską emisją szkodliwych spalin oraz generują niewiele hałasu, co sprzyja środowisku i kulturze miejsca pracy.

  Wózek widłowy LPG na wynajem
  Wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie.
  Wózek widłowy elektryczny na wynajem
  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych.

  Wynajem wózków widłowych elektrycznych

  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych ze względu nakompaktowe wymiary, które pozwalają na sprawne poruszanie się między wąskimi alejkami magazynowymi.

  W stosunku do wózków spalinowych posiadają większy promień skrętu, który przedkłada się na lepszą sterowność pojazdu i prostotę obsługi. Wózki elektryczne są relatywnie do pozostałych rzadziej serwisowane, a koszty eksploatacji akumulatorów niewielkie. Pracują cicho, nie emitują szkodliwych substancji.

  Wynajem wózków widłowych spalinowych

  Wózki widłowe spalinowe wyróżnia wysoka zdolność przeładunkowa, dlatego przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac w logistyce magazynowej. Idealne w transporcie większych ładunków na budowach, składach budowlanych i otwartych przestrzeniach.

  Świetnie radzą sobie na otwartym terenie, cechuje je wysoka odporność na zmiany warunków atmosferycznych. Ergonomiczna konstrukcja wózków spalinowych mimo ich wielozadaniowości pozwala na swobodę w prowadzeniu dla doświadczonego operatora.

  Wynajem wózków widłowych spalinowych
  Wózki spalinowe przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac.

  Najczęściej zadawane pytania o wynajem wózków widłowych

  Wynajem długoterminowy jest najczęściej wybierany przez firmy, które potrzebują wózka widłowego na stałe, ale nie chcą inwestować w zakup. Podstawą są koszty – nie jednorazowe, ale rozbite na kolejne miesiące. Tego typu stałe koszty zdecydowanie ułatwią planowanie budżetu w szerszej perspektywie.

  Jest to komfortowa opcja. Prace związane z serwisowaniem i konserwacją są po naszej stronie – maszyny są sprawne i gotowe do pracy, oddajemy w ręce klienta zawsze sprawdzony i działający sprzęt. Ponadto, klient zawsze po okresie umowy może zdecydować się na wynajem innego modelu wózka bez potrzeby kupna nowego.

  Wypożyczenie sprzętu na krócej będzie korzystne gdy ten jest niezbędny do np. jednorazowego zadania czy projektu lub okazjonalnego użytku, gdzie sprzęt potrzebny jest np. kilka razy w roku przez krótki okres czasu. Wówczas kupno nowego wózka widłowego zwyczajnie się nie opłaca. W porównaniu do wynajmu długoterminowego koszt całkowity jest relatywnie niski.

  Dostępność i rodzaj wyposażenia dodatkowego mogą się różnić w zależności od producenta wózka widłowego i jego modelu. Dodatkowe elementy wzbogacające wózek i tym samym jego działanie poprawiają jakość pracy. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wyposażenia dodatkowego do wózków widłowych m.in:

  • Szufla do sypkich materiałów
  • Chwytaki do rol i ładowacze
  • Platforma robocza
  • Widły i przedłużki do wideł
  • Obrotnica
  • Pomost roboczy
  • Przesuwy boczne o zwiększonym zakresie – do rozładunku i załadunku kontenerów
  • Maszty widłowe
  • Pozycjonery wideł

  Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego osprzętu dodatkowego. Skontaktuj się z nami – nasi fachowcy przedstawią ofertę i możliwości doboru sprzętu do pracy.

  Klient ma do wyboru dwa warianty wynajmu – długoterminowy i krótkoterminowy. Wynajmując wózek widłowy w wariancie długoterminowym, długość wynajmu wózka widłowego może obejmować kilka miesięcy, rok lub więcej.

  W drugim przypadku, gdy potrzeba sprzętu jedynie do konkretnego zadania lub projektu, wynajem krótkoterminowy sprawdza się najlepiej – może obejmować kilka godzin, dni lub tygodni.

  Koszt wynajmu wózka widłowego może się znacząco się różnić w zależności od rodzaju sprzętu, preferowanego okresu wynajmu, dodatkowych usług (wyposażenie, wynajem z operatorem), czy lokalizacji.

  W przypadku wynajmu długoterminowego nasi klienci uzyskują stałą, miesięczną stawkę.

  Opcja wynajmu krótkoterminowego jest skuteczna w realizacjach krótkich projektów i jest dostępna od ręki. W porównaniu do wynajmu długoterminowego koszt całkowity jest relatywnie niski.

  Zgodnie z obowiązującym prawem, wózek widłowy mogą obsługiwać wyłącznie osoby, które posiadają do tego uprawnienia (więcej na temat uprawnień w naszym artykule). W sytuacji, gdy istnieje potrzeba rozładowania lub załadowania towaru o niestandardowych gabarytach posiadamy wariant wynajmu wózka widłowego z operatorem.

  Operator świadczy wówczas usługi według potrzeb firmy – uczestniczy w rozładunku towarów lub relokacji.

  Zgodnie z wybranym zakresem usług w ramach wynajmu krótko-lub długoterminowego oferujemy opiekę serwisanta oraz wymianę sprzętu w razie awarii. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

  Tak, w przypadku awarii sprzętu zapewniamy wymianę wózka widłowego na inny.