Wynajem wózków widłowych

wózki widłowe do wynajęcia

Wynajem wózków widłowych na terenie każdego miasta w Polsce i Europie. Oferujemy szybki wynajem dla miast między innymi: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Grudziądz, Słupsk, Chojnice, Kościerzyna, Piła.

Wynajem jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba posiadania dodatkowego sprzętu, czy konieczność załadunku lub rozładunku towaru. Dzięki rozległej i dopasowanej do potrzeb klienta ofercie, stwarzamy atrakcyjny wariant dla zakupu nowych urządzeń.

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do konkretnych wymagań i branży, dlatego nasze wózki widłowe na wynajem spełniają wszystkie oczekiwania – zarówno cenowe jak i techniczne. Usługa wynajmu przeznaczona jest zarówno dla małych, jak i większych firm.

Do dyspozycji naszych klientów czeka cała paleta wózków widłowych o udźwigu od 1 do 65 ton, jak i wózki widłowe do wielu zastosowań od najlepszych, sprawdzonych producentów.

Oferta na najem krótkoterminowy lub długoterminowy zostanie przygotowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zgodnie z wybranym zakresem usług oferujemy:

 • opiekę serwisanta
 • wymianę sprzętu w razie awarii
 • doposażenie osprzętu na wybrany wózek
 • skrócenie bądź wydłużenie czasu najmu
 • transport z firmy SAGO lub własny
 • w przypadku wynajmu krótkoterminowego – istnieje możliwość wyboru trybu rozliczenia (za dni lub tygodnie)
Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski


 Tel: +48 52 398 67 51

 Tel: +48 52 398 67 51

 E-mail: info@sago-online.com

  Wynajem z transportem na terenie całej Polski

  Wynajem wózków widłowych w naszej firmie przebiega w bardzo prosty sposób – należy określić w kilku krokach wszystkie potrzeby dotyczące wynajmowanego wózka.

  Transport wózków widłowych
  Przetransportujemy Twój wózek widłowy prosto na miejsce jego pracy
  Transport wózka widłowego
  Nasi kierowcy transportują wynajęte wózki widłowe na terenie całej Europy
  Poniżej znajduje się pomocnicza lista pytań, która pomoże w wyborze wózka widłowego do wynajęcia:
  • Miejsce pracy wózka widłowego – Do zamkniętych pomieszczeń, magazynów lub hali produkcyjnych należy kierować uwagę na oferty wózków widłowych kompaktowych, którymi łatwiej wykonuje się manewry między wąskimi korytarzami. Przy pracach na powietrzu sprawdzą się wózki terenowe.
  • Rodzaj, waga i wymiary podnoszonych towarów – dzięki tej informacji, nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednie akcesoria, oprzyrządowanie oraz rozstaw wideł wózka widłowego.
  • Wysokość na jaką mają być podnoszone towary – do wysokości przekraczających standardy należy użyć masztów o wysokim wysięgu lub wózka widłowego teleskopowego
  • Okres wynajmu wózka widłowego – precyzyjne określenie terminów w jakich będzie istniała potrzeba wynajmu wózka widłowego pozwoli na ustalenie najkorzystniejszej ceny.
  W przypadku wątpliwości lub trudności z określeniem warunków używania wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą indywidualnie w ustaleniu optymalnej finansowo oferty.

  Szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele
  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele
  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele
  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele
  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele
  Typ wózka Przeznaczenie Udźwig Transport Napęd Cena
  Wózek dużych udźwigów port morski, przemysł budowlany do 50 ton tak Diesel/Elektryczny/ LPG na zapytanie
  Wózek kompaktowy magazyn, hala produkcyjna od 6 – 18 ton tak Diesel/Elektryczny/LPG na zapytanie
  Wózek boczny market, hurtownia budowlana, magazyn, transport długich i ciężkich ładunków, przemysł drzewny od 1 – 18 ton tak Diesel/Elektryczny/LPG na zapytanie
  Wózek magazynowy przemysł, magazyn od 1 – 2,5 ton tak Elektryczny na zapytanie
  Wózek teleskopowy rolnictwo, przemysł, budownictwo do 12 ton tak Diesel na zapytanie
  Wózkek terenowy rolnictwo, przemysł, budownictwo, przemysł drzewny od 230kg do 10 ton tak Diesel na zapytanie

  Wynajem wózków widłowych z operatorem

  wózek widłowy terenowy
  Zyskaj pewność wzorowego załadunku i rozładunku korzystając z oferty wynajęcia wózków widłowych z operatorem.

  Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie uprawnienia UDT i znajomość odpowiednich procedur przez naszych operatorów to gwarancja precyzyjnej, sumiennie wykonanej pracy z dbałością o każdy detal.

  Wynajem wózka widłowego z operatorem to najlepszy wariant w sytuacji, gdy istnieje potrzeba rozładowania lub załadowania towaru o niestandardowych gabarytach.

  Operator świadczy usługi według potrzeb firmy – uczestniczy w rozładunku towarów lub relokacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, odpowiemy wyczerpująco na wszystkie zagadnienia i służymy profesjonalnym doradztwem.

  Wynajem długoterminowy

  Wynajmując wózek widłowy w wariancie długoterminowym, nasi klienci uzyskują stałą, miesięczną stawkę. Stwarza to możliwość kontroli budżetu przeznaczonego na dane zlecenie, a także test funkcji wózka widłowego przed dokonaniem zakupu.

  Maszyny są sprawne i gotowe do pracy, oddajemy w ręce klienta zawsze sprawdzony i działający sprzęt bez potrzeby serwisowania i ponoszenia kosztów eksploatacji.

  Wynajem krótkoterminowy

  Wynajem krótkoterminowy naszego sprzętu, to najczęściej polecane rozwiązanie w sytuacji nagłego zapotrzebowania i świetna alternatywa dla firm, które korzystają z takiego sprzętu okazjonalnie.

  Opcja wynajmu krótkoterminowego jest skuteczna w realizacjach krótkich projektów i jest dostępna od ręki, co pozwala na sprawny przebieg procesów logistycznych bez niepotrzebnego przestoju w miejscu pracy. W porównaniu do wynajmu długoterminowego koszt całkowity jest relatywnie niski.

  Wynajem wózków widłowych na gaz

  wózki widłowe na gaz do wynajęcia
  Wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie.

  Wózki widłowe gazowe z napędem LPG to pojazdy często wybierane do magazynów wielkopowierzchniowych z racji wysokiej wydajności i niskich kosztów eksploatacji w zestawieniu z wózkami z silnikiem spalinowym czy o zasilaniu elektrycznym. Z powodzeniem znajdują rozwiązania również na otwartej przestrzeni na niekorzystnym terenie i w cięższych warunkach atmosferycznych.

  Konstrukcja wózków z napędem LPG jest funkcjonalna i pozwala na ich wszechstronne użytkowanie oraz dodatkowo posiadają swoistą zaletę – wymiana butli gazowej może odbywać się na miejscu, dlatego mogą pracować niemal nieustannie. Cechują się też niską emisją szkodliwych spalin oraz generują niewiele hałasu, co sprzyja środowisku i kulturze miejsca pracy.

   

  Wynajem wózków widłowych elektrycznych

  Wózek widłowy elektryczny
  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych.

  Wózki widłowe o napędzie elektrycznym to rekomendowane rozwiązanie dla obiektów zamkniętych ze względu nakompaktowe wymiary, które pozwalają na sprawne poruszanie się między wąskimi alejkami magazynowymi.

  W stosunku do wózków spalinowych posiadają większy promień skrętu, który przedkłada się na lepszą sterowność pojazdu i prostotę obsługi. Wózki elektryczne są relatywnie do pozostałych rzadziej serwisowane, a koszty eksploatacji akumulatorów niewielkie. Pracują cicho, nie emitują szkodliwych substancji.

  Wynajem wózków widłowych spalinowych

  wózek widłowy spalinowy
  Wózki spalinowe przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac.

  Wózki widłowe spalinowe wyróżnia wysoka zdolność przeładunkowa, dlatego przeznaczone są do wykonywania intensywnych prac w logistyce magazynowej. Idealne w transporcie większych ładunków na budowach, składach budowlanych i otwartych przestrzeniach.

  Świetnie radzą sobie na otwartym terenie, cechuje je wysoka odporność na zmiany warunków atmosferycznych. Ergonomiczna konstrukcja wózków spalinowych mimo ich wielozadaniowości pozwala na swobodę w prowadzeniu dla doświadczonego operatora.