Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych gdynia

Wynajem wózków widłowych w mieście Gdynia

Profesjonalne wózki dla przedsiębiorstw z województwa pomorskiego przeznaczone są do pracy w różnych warunkach eksploatacji, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest podnoszenie/przenoszenie materiałów o sporej wadze i wymiarach.

Zapraszamy do podjęcia współpracy firmy zlokalizowane na terenie miasta Gdynia: Redłowo, Orłowo, Chylonia, Witomino, Chwarzno-Wiczlino, Dąbrowa, Mały Kack, Śródmieście, Wzgórze Św. Maksymiliana oraz Działki Leśne. Dbamy o to, by warunki umowy najmu były korzystne dla obu stron. Zawsze istnieje możliwość negocjacji ze strony Klienta! Sprzęt czeka u nas na Państwa, a doświadczony zespół spieszy z radą i pomocą w kwestiach technicznych.

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem w Gdyni

  Formalności związane z wynajmem wózków widłowych jeszcze nigdy nie były tak proste

  To klient decyduje o praktycznie wszystkich kwestiach dotyczących warunków umowy. To przecież jemu ma służyć wynajmowana flota naszych podnośników! Oferta jaką tworzymy jest przemyślana z uwzględnieniem potrzeb firmy wynajmującej. Dysponujemy wieloma rodzajami pojazdów, każdy rodzaj przedsiębiorstwa znajdzie tu coś dla siebie. Wynajem wózków widłowych na czas określony jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w obliczu tymczasowych potrzeb lub kiedy zakup nowych wózków okazuje się zbyt dużym kosztem.

  wynajem wózków widłowych Gdynia

  Szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia

  Na rynku istnieje wiele rodzajów wózków jezdniowych. Różnią się typem silnika, miejscem użytkowania czy klasą nośności. Wiemy, że fabryki, magazyny, hale produkcyjne i place budów wykorzystują zupełnie inne widlaki. Stale aktualizujemy stan naszego magazynu, dbając o to, by znalazło się w nim jak najwięcej pojazdów o różnym przeznaczeniu. Wszystkie są w najlepszym stanie technicznym, prosto od najlepszych producentów w branży!

  Spersonalizowana oferta pod plany Klienta: w przedstawianej ofercie uwzględniamy miejsce planowanej eksploatacji (teren budowy, zamknięty magazyn wysokiego składowania, tartak, itp.), gabaryty podnoszonych towarów, wysokość relokacji i wszystkie inne istotne potrzeby danej firmy. Zespół naszych techników zadba o dobranie odpowiedniego osprzętu, który zagwarantuje najwyższe osiągi i doskonałą wydajność urządzeń.

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele

  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele

  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Doświadczony zespół do Państwa usług

  Klient nie musi znać ani martwić się aspektem technicznym podnośników. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za stan urządzeń, które przeznaczamy na wynajem. Nasi specjaliści trzymają rękę na pulsie i są tu dla Państwa w razie wszelkich problemów.

  Robimy co w naszej mocy, aby utrzymać jakość naszych usług na najwyższym poziomie. To zaangażowanie wszystkich członków zespołu przekłada się bezpośrednio na nienaganny stan floty wózków, a więc na bezpieczeństwo operatorów użytkujących pojazdy.

  Wynajmujemy wózki widłowe na dłuższe i krótsze okresy.

  Istnieje kilka wariantów umowy najmu krótko jak i długoterminowego. Z naszej strony zapewniamy pomoc wykwalifikowanego zespołu czy doposażenie osprzętu. Czas najmu jest możliwy do ustalenia razem z klientem. Transport, wymianę wózków w razie awarii bierzemy na siebie. Przez cały okres trwania umowy nasi konsultanci zrobią wszystko by sprzęt działał wydajnie i niezawodnie, a rodzaj wózka podnośnikowego był odpowiednio dobrany do konkretnych prac.

  Brak pracownika z uprawnieniami UDT również nie stanowi problemu: w naszej ofercie przewidzieliśmy możliwość wynajmu wózka z zamówieniem obsługi pojazdu przez doświadczonego operatora.