Przejdź do treści

Clark

Clark to najstarszy wciąż działający producent wózków widłowych i innych urządzeń magazynowych. Firma Clark jest jednym z pionierów w dziedzinie wózków widłowych. Ma na swoim koncie wiele innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniły się do rozwoju tej branży. Clark produkuje różne typy wózków widłowych, w tym wózki spalinowe, elektryczne, teleskopowe i magazynowe, które znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach i branżach.

Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych nowych i używanych części do wózka widłowego Clark. Gwarancja najwyższej jakości i pełnej kompatybilności z posiadanym sprzętem.

Oferujemy części nowe i używane, od całych silników po sterowniki i elementy elektroniczne. Dostarczamy części zamienne, które podlegają normalnemu zużyciu i wymagają regularnej wymiany lub naprawy, np. akumulatory do wózków widłowych, opony, filtry, olej, obrotnica, części elektryczne, pompy, zawory, części zawieszenia, widły i wiele innych części do wózka Clark.

Przy zakupie części oferujemy wsparcie techniczne i doradztwo – pomagamy w doborze właściwych części oraz w rozwiązywaniu problemów technicznych.