Serwis wózków widłowych w Trójmieście

serwis wózków widłowych Trójmiasto

Firma SAGO jest dostawcą profesjonalnych usług serwisowych wózków podnośnikowych w Trójmieście. Świadczymy wysokiej jakości usługi w naszym warsztacie oraz z dojazdem do klienta na terenie Trójmiasta: w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Naszym celem jest uzyskanie pełnej satysfakcji zlecającego Klienta. Chcąc ją zapewnić, naszą współpracę zaczynamy od rzetelnego i szczegółowego wywiadu i czynności diagnostycznych serwisowanego wózka. Najważniejsze dla nas jest utrzymanie najwyższych standardów usług. Celem zapewnienia wysokiej jakości serwisu dbamy o to by Państwa pojazdami zajmowali się wyłącznie wykwalifikowani technicy.

Hala przystosowana specjalnie do serwisu wózków widłowych
Wózki widłowe w trakcie trwania działań serwisowych
Wózek widłowy Herbst po konserwacji

Usługi serwisu objęte gwarancją

Państwa pojazdami zajmie się sztab profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w naprawie i diagnostyce usterek w wózkach widłowych. Osiągamy najlepsze rezultaty w dziedzinie serwisowania pojazdów widłowych, a wszystkie usługi objęte są gwarancją.

W naszej pracy kierujemy się zawsze bezpieczeństwem operatorów serwisowanych pojazdów. Naszymi priorytetami są dbałość o szczegóły i zapewnienie ciągłości serwisowania dla naszych Klientów. Szanujemy czas naszych zleceniodawców, dlatego dokładamy wszelkich starań by pojazdy trafiły do naszych klientów możliwie najszybciej, przy zachowaniu najwyższej dbałości i ostrożności. Klienci mogą liczyć na otrzymanie wózków zastępczych na czas serwisowania.

osoba kontaktowa

Rafał Las


 Tel: (+48) 668 895 136

Zakres wykonywanych usług:

 • Remonty skrzyni biegów.
 • układów chłodzenia i wydechowych.
 • Konfiguracja i naprawy modułów elektronicznych.
 • Naprawy układów napędowych spalinowych, gazowych, elektrycznych.
 • Montaż kół, felg i opon do wózków widłowych
 • Montaż i naprawa oprzyrządowania, wideł, przesuwów bocznych, masztów
 • Dobór i montaż części zamiennych
 • Naprawy silników
 • Konserwacje i naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy ładowarek teleskopowych
 • Kontrole i wymiany filtrów, płynów
 • Wymiany układów hamulcowych
Serwis obejmuje również wózki widłowe dużego udźwigu
Wózki naprawiane ze starannością w odpowiednich warunkach
Każdy z wózków serwisowany jest w oddzielnym stanowisku

Jakość napraw na pierwszym miejscu

Wszystkie prace serwisowe i przeglądy diagnostyczne przeprowadzane są w naszym wyposażonym w odpowiedni sprzęt warsztacie. Profesjonalne narzędzia pozwalają na sprawne wyszukanie i usunięcie usterek w pojeździe. Dbamy o wszystkie szczegóły w trakcie diagnozowania usterek, podczas prac serwisowych oraz oddawania pojazdu klientowi. Zabezpieczamy wózki przed powstaniem nowych uszkodzeń.

Zapewniamy duży wybór części zamiennych do serwisowanych wózków. Komponenty od renomowanych producentów pozwalają zwiększać efektywność pracy wykonywanej przy pomocy wózków. Naprawiamy wszystkie typy wózków: boczne, kontenerowe, kompaktowe, teleskopowe i inne.