Przejdź do treści
serwis wózków widłowych gdańsk

Oferujemy serwis z dojazdem do klienta w Gdańsku

SAGO świadczy profesjonalne usługi serwisowe dla firm w Gdańsku i całym województwie pomorskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu wózków widłowych na terenie Gdańska. Wózki można oddać do serwisu w naszej siedzibie lub zamówić usługę z dojazdem do klienta na terenie całego miasta, w dzielnicach Wrzeszcz, Przymorze, Chełm, Śródmieście, Zaspa, Piecki-Migowo, Oliwa, Siedlce, Osowa, Brzeźno, Stogi, Orunia.

Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta. Świadczenie usług zaczynamy od szczegółowego wywiadu dotyczącego serwisowanego sprzętu oraz profesjonalnej diagnostyki pojazdu. Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w czym pomaga nam doświadczenie naszych specjalistów.

Kompleksowy serwis i konserwacja wózków widłowych w Gdańsku

 • Naprawy silników i remonty skrzyni biegów
 • Naprawy układów chłodzenia i wydechowych
 • Naprawy i konfiguracji modułów elektronicznych
 • Naprawy układów napędowych spalinowych, gazowych, elektrycznych
 • Montaż kół, felg i opon do wózków widłowych
 • Montaż i naprawa oprzyrządowania, wideł, przesuwów bocznych, masztów
 • Dobór i montaż części zmiennych
 • Konserwacja i naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy ładowarek teleskopowych
 • Kontrole i wymiany filtrów, płynów
 • Naprawy i wymiany układów hamulcowych

Naprawy objęte gwarancją

SAGO tworzy zespół profesjonalnych techników z wieloletnim doświadczeniem w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych pojazdów podnośnikowych. Naszą misją jest zwrócenie Klientowi w pełni sprawnego i bezpiecznego sprzętu, a na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji! Oferujemy serwis z dojazdem do klienta w Gdańsku lub w naszym specjalistycznym warsztacie na miejscu firmy.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpiecznego użytkowania serwisowanych pojazdów. Z tego powodu, zanim oddamy naprawiony wózek w Państwa ręce, przejdzie on wielokrotne testy pod kątem działania wymienionych podzespołów. Zapewniamy rzetelną diagnostykę i ciągłość serwisowania pojazdów. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego staramy się, aby cały proces serwisowania przebiegał możliwie szybko, by wózki jak najszybciej mogły wrócić do eksploatacji. Podczas ich naprawy mogą Państwo liczyć na pojazdy zastępcze, dzięki którym praca nie zostanie przerwana.

Dla nas liczy się jakość

SAGO tworzy zespół składający się ze sztabu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu konserwacji i serwisowania wózków widłowych. Nasza praca to dla nas pasja, a usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Wszystkie usługi naprawy wózków objęte są gwarancją. Robimy wszystko by byli Państwo zadowoleni z całego procesu naprawy, od przekazania nam pojazdów na halę po odbiór serwisowanego wózka. Dysponujemy halą przystosowaną pod konserwację i prace serwisowe, gdzie znajduje się profesjonalny sprzęt umożliwiający sprawny przebieg napraw. Nasz zawodowy zespół techników szybko zdiagnozuje usterki i przejdzie do koniecznych czynności naprawczych. Sprzęt zostanie zabezpieczony przed potencjalnymi, nowymi uszkodzeniami.

Serwisem i wymianą części zajmujemy się nie od dziś, dlatego dbamy o bogatą zawartość naszych magazynów części zamiennych do wózków. Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie: wspólnie dobierzemy komponenty, które zapewnią wydajniejszą pracę z wózkami!

Oferujemy całą gamę części zmiennych do wózków widłowych, które pomożemy dobrać do maszyn, aby zwiększyć ich efektywność pracy. Remontujemy wózki widłowe różnego rodzaju: czołowe, boczne, kontenerowe, kompaktowe i teleskopowe od znanych i sprawdzonych producentów. Zajmujemy się zarówno mniejszymi pojazdami (wózki przeznaczone do magazynów wysokiego składania) czy tymi nieco cięższymi (terenowe).

Punkt serwisu znajduje się pod adresem: ul. Wassowskiego 12/25, 80-227 Gdańsk.