Przejdź do treści

Kalmar

Kalmar to fiński renomowany producent wózków widłowych oraz innych niezbędnych urządzeń do przeprowadzania operacji logistycznych, takich jak załadunki i rozładunki. Kalmar oferuje szeroki zakres wózków widłowych, w tym wózki o napędzie spalinowym, elektrycznym i hybrydowym, które są wykorzystywane w różnych branżach, w tym w portach, terminalach kontenerowych, magazynach i centrach dystrybucji.

Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych nowych i używanych części do wózków widłowych Kalmar. Gwarancja najwyższej jakości i pełnej kompatybilności.

Oferujemy części nowe i używane, od całych silników po sterowniki i elementy elektroniczne. Dostarczamy części zamienne, które podlegają normalnemu zużyciu i wymagają regularnej wymiany lub naprawy, np. akumulatory, opony, filtry, olej, obrotnica, części elektryczne, pompy, zawory, części zawieszenia, widły i wiele innych części do wózków Kalmar.

Przy zakupie części oferujemy wsparcie techniczne i doradztwo – pomagamy w doborze właściwych części oraz w rozwiązywaniu problemów technicznych.