Przejdź do treści
wynajem wózków widłowych grudziądz

Wynajem nowoczesnych wózków widłowych w Twoim mieście! Jesteśmy dla Państwa w Grudziądzu.

Oferujemy wózki podnośnikowe dla przedsiębiorców z miasta Grudziądz i z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Nasza flota ułatwia pracę z towarami o bardzo dużych gabarytach na imponujących wysokościach.

Zachęcamy do współpracy firmy z całego Grudziądza, usługi świadczymy w wielu dzielnicach miasta: Chełmińskie Przedmieście, Czerwony Dwór, Franciszkowo, Mniszek, Owczarki, Tarpno, Tuszewo. Z naszej strony gwarantujemy elastyczne warunki najmu, sprzęt gotowy do pracy i profesjonalną pomoc doświadczonego zespołu.

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski

Zapytaj o wynajem w Grudziądzu

  Prosty proces wynajmu, minimum formalności

  To zasady, którymi kierujemy się w naszej firmie. Klient precyzuje swoje potrzeby i wymagania, my dokładamy wszelkich starań by stworzyć ofertę idealną. Wynajem urządzeń może okazać się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw, które szukają tymczasowych rozwiązań z wykorzystaniem wózków widłowych. Już dziś skontaktuj się z nami i wynajmuj pojazdy w atmosferze profesjonalizmu, wspierany przez nasz zespół doradców!

  wynajem wózków widłowych Gdynia

  Znajdź idealny wózek widłowy wśród bogatej oferty

  Nasza flota wózków widłowych jest stale aktualizowana; w magazynie czekają pojazdy przeznaczone do różnych zadań. Bez względu na rodzaj napędu czy na specyfikę pracy urządzenia, w ręce klienta zawsze trafia sprzęt najlepszej jakości od renomowanych producentów wózków.

  Spersonalizowana oferta jest zawsze dostosowana do wszystkich istotnych kwestii związanych z użytkowaniem wózka: rodzaj terenu, gabaryt podnoszonych ładunków, typ materiału czy preferowany rodzaj napędu. Nie trzeba martwić się pozostałymi aspektami technicznymi. Nasi technicy pomogą dobrać odpowiedni osprzęt, dzięki czemu dotychczas wykonywana praca stanie się bardziej wydajna i bezpieczna!

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele

  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele

  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele

  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele

  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Pojazdy na wynajem w najlepszym stanie

  Wózki są regularnie sprawdzane pod kątem usterek i zużywalnych części zamiennych, dlatego nie trzeba martwić się kwestiami konserwacji. Każdy z wynajmowanych wózków jest dokładnie sprawdzany zarówno przed oddaniem pod wynajem jak i w okresie jego eksploatacji przez Klienta.

  Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasz zespół jest w pełni zaangażowany na wszystkich etapach naszej współpracy. Doświadczenie, specjalistyczna wiedza i oddanie pracy pozwalają osiągać najlepsze rezultaty. Nie dopuszczamy do zaniedbań sprzętu – przez cały czas trwania umowy wynajmu dbamy o jego stan techniczny.

  Klient może zdecydować o czasie wynajmu wózka lub floty.

  Jeśli pojazdy są potrzebne, przykładowo, do jednego konkretnego zadania, możemy zawrzeć umowę najmu krótkoterminowego. W przypadku potrzeby eksploatacji wózków przez dłuższy okres, czas trwania umowy jest odpowiednio wydłużony. Umowa może podlegać zmianom, jeśli warunki eksploatacji się zmienią. Nasi pracownicy pomogą w kwestii doposażenia osprzętu, transportu urządzeń czy po prostu z problemami natury technicznej. Nasi konsultanci dbają o ustalenie wszystkich najważniejszych szczegółów, aby sprzęt był w najlepszy możliwy sposób dostosowany do potrzeb klienta. W razie awarii wózka, zapewniamy wymianę urządzenia na nowe.

  Jeśli w Państwa firmie brakuje pracowników doświadczonych w obsłudze wózków, istnieje możliwość wynajmu wózka z usługą profesjonalnego operatora z uprawnieniami UDT!