Wynajem wózków widłowych Trójmiasto

wynajem wózków widłowych trójmiasto

Usługę wynajmu świadczymy w Trójmieście w województwie pomorskim dla wszystkich klientów, którzy potrzebują wózka widłowego. Wózki widłowe to szczególnie przydatny sprzęt do pracy w porcie morskim z uwagi na możliwości podnoszenia bardzo dużych ciężarów na imponujące wysokości. Umożliwiamy współpracę na terenie całego Trójmiasta – w miastach Gdańsk, Gdynia i Sopot. Zapewniamy transport, specjalistyczny serwis oraz elastyczne warunki najmu.

Wynajem wózków widłowych w naszej firmie odbywa się bez komplikacji – klient określa czego potrzebuje, a my przygotowujemy ofertę według jego indywidualnych potrzeb. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które potrzebują tymczasowych rozwiązań z wykorzystaniem wózków widłowych. Zachowujemy pełen profesjonalizm, rzetelne doradztwo, sprawny kontakt.

Osoba kontaktowa

Sławomir Kozłowski


 Tel: +48 52 398 67 51

 Tel: +48 52 398 67 51

 E-mail: info@sago-online.com

  Bogata oferta wynajmu

  Stan naszego magazynu jest stale aktualizowany. Do dyspozycji czeka wiele rodzajów wózków widłowych z różnym przeznaczeniem. W asortymencie posiadamy duży wybór modeli wózków z napędem LPG, elektrycznym i spalinowym – od najlepszych producentów.

  Ofertę dla klienta dopasowujemy do jego planów: w zależności od miejsca i terenu na jakim ma pracować sprzęt, gabarytu podnoszonych towarów, wysokości relokacji, czy innych indywidualnych potrzeb. Nasi fachowcy pomogą również w doposażeniu osprzętu, który pozwoli na podniesienie standardu wykonywanej pracy na jeszcze wyższy poziom.

  Używane wózki widłowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czołowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe dużego udźwigu do wynajęcia

  Wózki widłowe dużych udźwigów

  Zobacz modele
  Wózek widłowy kompaktowy do wynajęcia

  Wózki widłowe kompaktowe

  Zobacz modele
  Wózek widłowy boczny do wynajęcia

  Wózki widłowe boczne

  Zobacz modele
  Wózek widłowy wysokiego składowania do wynajęcia

  Wózki widłowe magazynowe

  Zobacz modele
  Wózek widłowy teleskopowy do wynajęcia

  Wózki widłowe teleskopowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe terenowe do wynajęcia

  Wózki widłowe terenowe

  Zobacz modele
  Wózki widłowe czterokierunkowe do wynajęcia

  Wózki widłowe czterokierunkowe

  Zobacz modele

  Zawsze gotowi do pracy

  Sprzęt jest na bieżąco serwisowany i konserwowany przez naszych specjalistów. Spełni więc wszelkie oczekiwania techniczne i zapewni bezawaryjność.

  Nasza praca to deklaracja najlepszej jakości świadczonych usług. Zachowujemy najwyższe standardy dzięki zaangażowaniu, wieloletniemu doświadczeniu i kwalifikacjom naszej dynamicznie pracującej kadry. Nadrzędne są dla nas: troska o szczegóły, bezpieczeństwo, gruntowna diagnostyka sprzętu i ciągłość serwisowania.  

  Najem krótkoterminowy lub długoterminowy posiada wiele wariantów, które klient może elastycznie dopasowywać zgodnie z zamiarem. Oferujemy opiekę wykwalifikowanego serwisanta, doposażenie osprzętu, możliwość modyfikacji czasu najmu, transport. Zapewniamy również wymianę sprzętu na wypadek awarii. Nasz konsultant zadba o skrupulatny wywiad w celu doboru sprzętu, który zapewni satysfakcję z wybranej usługi.

  Oferta uwzględnia również wynajem wózka widłowego z naszym doświadczonym operatorem – idealny wariant dla firmy, która potrzebuje osoby z właściwymi uprawnieniami UDT, a także dokładnie wykonanego zadania.